NOVINKY

arr3Nová funkce - propojení s online vyhledávači Manažer online slovníků Od verze Magnus 9.1.0.0 můžete použít přímo z okna slovníku funkci...

KONTAKTY

Multioborové překladové slovníky Magnus
Vývoj a distribuce překladových slovníků pro PC
tel: +420 775585574
info@vocab.cz

SLOVNÍKY » VÍTE, ŽE...
Víte, že...
  • "Magnus" - v latinském překladu znamená "velký", "ohromný". Přesně tak by se daly charakterizovat naše překladové slovníky. Během více než desetiletého vývoje jsme pro vás vytvořili dokonalý nástroj pro překlady. Ohromné množství oborů a to vše v pěti jazykových kombinacích. Přesvědčte se sami, zkušební verzi s kompletní nabídkou můžete volně stáhnout v sekci Download.
  • slovník Magnus na rozdíl od všech slovníků online i podobných softwarových aplikací zobrazuje k hlavnímu heslu okamžitě také všechny dostupné fráze a slovní spojení. Žádná "hnízdění" jako v tištěných slovnících, ale všechna spojení přehledně rozepsána. To umožňuje nalézt okamžitý překlad rovnou z textu.
  • slovník Magnus Expert česko-anglicko-český zahrnuje jednu z největších odborných databází na našem trhu. Obsahuje přes 100 oborových zdrojů a přes 2 miliony významových dvojic!
  • běžný kapesní slovník obsahuje cca 30tis. hesel, velký několikadílný tištěný slovník o mnoha tisíci stranách cca 250-300tis. hesel? Slovník Magnus obsahuje v angličtině 1,5mil. hesel!!! Ekvivalent tištěných knih postavených na sebe by vytvořil několikametrový sloupec. A všechna tato data máte k dispozici pro bleskové vyhledávání.
  • online internetové slovníky jsou zdarma. Ano, jsou opravdu zdarma a pro každého. Ovšem za určitých omezení. Slovníky online obvykle nebývají příliš obsáhlé, špatně se v nich vyhledává, odezva je pomalá, zobrazení výsledků nepohodlné, není možné spolupracovat s aplikacemi ve Windows a nefunguje-li internetové spojení nebo je pomalé, je práce se slovníky online utrpením. Oproti tomu aplikace přímo nainstalovaná ve Windows je rychlá, ovládání jednoduché a rychlé, zobrazení výsledků velmi sofistikované, vyhledávání má široké možnosti, spolupráce s aplikacemi Windows (např. Word apod.) je samozřejmostí.