NOVINKY

arr3Nová funkce - propojení s online vyhledávači Manažer online slovníků Od verze Magnus 9.1.0.0 můžete použít přímo z okna slovníku funkci...

KONTAKTY

Multioborové překladové slovníky Magnus
Vývoj a distribuce překladových slovníků pro PC
tel: +420 775585574
info@vocab.cz

DOWNLOAD » SLOVNÍKY ZDARMA
Slovníky zdarma

Co získáváte v rámci slovníků ZDARMA?

Získáváte trvale základní všeobecné slovníky pro 4 jazyky (A,N,F,R) v rozsahu cca 50tis. až 100tis. výrazů pro každý jazyk. Přímo v programu slovníku rozeznáte tyto slovníky podle následujících piktogramů (všeobecný, všeobecný rozšířený a konverzační fráze - poslední dva jsou volně pouze v rámci speciáních edic a promočních akcí). Tyto slovníky nemusíte aktivovat, jsou přístupné bez omezení i po expiaci odborných slovníků.

Všeobecné slovníky ZDARMA (BASIC/STANDARD)

Všeobecný Všeobecný rozšířený Konverzace

Anglicko-český Německo-český Francouzsko-český Rusko-českýStažení instalačního balíčku

Všechny prodejní moduly včetně slovníků zdarma jsou součástí jednoho kompletního instalačního balíčku, který můžete volně stáhnout v sekci DOWNLOAD/PLNÁ VERZE NA 30 DNÍ. Upozorňujeme, že implicitně se instaluje pouze angličtina a němčina včetně mluvené výslovnosti. Pro ostatní jazyky je třeba v průběhu instalace ručně upravit nastavení.


 

Dále máte po instalaci k dispozici nabídku odborných modulů MAGNUS MANAGER a MAGNUS EXPERT - maximální verze opět ve všech jazycích (včetně španělštiny) na zkušební dobu 30 dní. Tyto moduly jsou představovány následujícími piktogramy (po vypršení zkušební doby se tato tlačítka stanou na liště programu neaktivní). Odborné slovníky je nutné po 30 dnech aktivovat, jinak se stanou neaktivní a nelze v nich vyhledávat.

MAGNUS MANAGER

Všeobecný rozšířený Konverzace Technický (obecné termíny) Strojírenství Stavebnictví, architektura Elektrotechnika, elektronika, počítače, internet Obchod, ekonomika, právo

MAGNUS EXPERT

Všeobecný rozšířený Konverzace Technický (obecné termíny) Strojírenství Stavebnictví, architektura Elektrotechnika, elektronika, počítače, internet Obchod, ekonomika, právo Chemie, lékařské termíny, zkratky Přírodní vědy, biologie Humanitní obory Speciální podobory (nezařezenné do jiných skupin) Amerikanizmy Vojenský slovník, vojenské zkratk


Odborné moduly MAGNUS MANAGER a MAGNUS EXPERT nejsou zdarma. Více informací o cenách naleznete v příšlušných kategoriích slovníků (titulní strana). Bez aktivace nebude po zkušebí době možné v nich vyhledávat.

Aktivace

Po zakoupení některého z odborných modulů překladových slovníků Magnus obdržíte aktivační klíče, které zadáte do příslušného formuláře (nabídka Aplikace|Aktivace slovníků) a konkrétní zakoupené slovníky se tímto aktivují. Není nutné tedy aplikaci přeinstalovávat.