NOVINKY

arr3Nová funkce - propojení s online vyhledávači Manažer online slovníků Od verze Magnus 9.1.0.0 můžete použít přímo z okna slovníku funkci...

KONTAKTY

Multioborové překladové slovníky Magnus
Vývoj a distribuce překladových slovníků pro PC
tel: +420 775585574
info@vocab.cz

Upgrade nebo Update?

Obecně rozlišujeme rozdíl mezi pojmy "upgrade" a "update" následovně:

Upgrade - přechod na zcela novou verzi. Obvykle v periodě dvou a více let je vydána nová verze, která obsahuje radikálnější rozdíly než pouhý "update" v rámci dané verze. Tedy např. Magnus 2009 ver. 8 má nyní nástupce Magnus 2011 ver. 9. Upgrade na novou verzi není zdarma, můžete ale využít zvýhodněnou cenu.

Update - aktualizační změny v rámci jedné verze programu. Jsou zdarma a volně ke stažení. Např. v rámci současné aplikace Magnus 2011 ver. 9 jsou menší změny, vylepšení, odstranění chyb apod. poskytovány volně - program sám upozorní na dostupné změny. Všechny verze update mají první číslici čtyřmístného čísla verze shodnou, v tomto případě 9.x.x.x

 

Pokud tedy vlastníte např. Magnus 2009 a zakoupíte si zvýhodněný upgrade na Magnus 2011, musíte si stáhnout nový instalační balíček Magnus 2011 a nainstalovat jej. Původí instalaci Magnus 2009 poté odinstalujte.

 

Instalační balíček Magnus 2011 je shodný pro registrované uživatele i pro ty, kteří si chtějí slovníky zatím jen vyzkoušet. Registrovaní uživatelé poté aktivují zakoupené moduly vložením aktivačního klíče.