NOVINKY

arr3Nová funkce - propojení s online vyhledávači Manažer online slovníků Od verze Magnus 9.1.0.0 můžete použít přímo z okna slovníku funkci...

KONTAKTY

Multioborové překladové slovníky Magnus
Vývoj a distribuce překladových slovníků pro PC
tel: +420 775585574
info@vocab.cz

Jak se orientovat na tomto webu

www.slovniky-magnus.cz jsou informační web s překladovými slovníky Magnus pro Windows a současně e-shop s možností přímého nákupu za nejnižší ceny.

V horní části obrazovky se nachází standardní nabídka (menu), s jejíž pomocí se dostanete do dalších informačních částí. Nejdůležitější je nabídka SLOVNÍKY, ta obsahuje nejdůležitější informace o nabízených produktech obecně (popis slovníků, popis a srovnání prodejních verzí, ukázky). V nabídce PODPORA naleznete informace jak řešit některé problémy a potíže, se kterými se uživatelé setkali před vámi.

V případě, že již máte přehled o obecných vlastnostech slovníků Magnus, pak můžete váš konkrétní produkt najít přímo v kategoriích e-shopu. Kategorie jsou umístěny v levé části obrazovky (levý sloupec KATEGORIE SLOVNÍKŮ). V každé kategorii se zobrazují stručné obdélníčky s popisem jednotlivých produktů a jejich cenou. Kliknutím na titulek se pak zobrazí kompletní popis. V případě vašho zájmu o tento produkt stiskněte tlačítko KOUPIT.

Poté se objeví v praví horní části obrazovky informace o stavu vašeho nákupního košíku. Stisknutím linku pokračujete k virtuální pokladně.

V pravé dolní části obrazovky se nachází KONTAKTY. V případě jakýchkoli dalších dotazů nebo potížích s orientací se na nás s důvěrou obraťte emailem nebo telefonicky.

Na úvodní stranu se odkudkoli dostanete stisknutím tlačítka ÚVODNÍ STRANA v levé části hlavní nabídky.